Praesidio voor no-touch handhygiëne in openbare ruimte

CitroenAir — Hygiëne

Een belangrijk onderdeel in de strijd tegen infectieziekten is goede handhygiëne. Door geregeld de handen te wassen kan de verspreiding van bacteriën vermeden worden.
Goede handhygiëne is niet alleen belangrijk in de zorg. Ook in openbare ruimtes zoals: scholen, kantoren, hotels en restaurants is aandacht voor goede handhygiëne essentieel. De Praesidio is handig in gebruik in de openbare ruimtes.

In ons assortiment hebben wij het no-touch handdesinfectie-apparaat voor handdesinfectiemiddelen op alcoholbasis van Ophardt.Dit apparaat leent zich uitstekend voor openbare ruimtes en is makkelijk in gebruik. Door de handen geopend in de opening te steken begint het apparaat een desinfectiemiddel te sprayen. Daarna kunnen de handen circa 30 seconden ingewreven worden met het desinfectiemiddel waarna de handen goed gereinigd zijn.

De voordelen van de Praesidio

 Het no-touch handdesinfectieapparaat kent vele voordelen:

  • Hoogwaardige rvs behuizing.
  • Hygiënische spraykamer
  • Intuïtieve bediening dankzij de betrouwbare no-touch-sensor
  • Innovatieve sprayfunctie
  • Universeel compatibel met 1 liter euroflessen
  • Snelle flessen wissel dankzij de interne reserve fleshouder
  • Lange batterijduur. Optioneel met externe adapter leverbaar
  • Venster voor inhoudscontrole
  • Front-contactsysteem. Front gaat open bij activering van dispenser

Meer voordelen en informatie over de Praesidio en de bijpassende Ophardt zuil.

CitroenAir voor totaaloplossingen in hygiëne

Ons team van CitroenAir denkt des gewenst met uw ideeën mee en geeft advies op maat. Wij hebben een groot assortiment aan betrouwbare en complete oplossingen voor goede hygiëne. Voor vragen of informatie kunt u contact met ons opnemen. Ons team staat u graag te woord.

 

Schrijf u in op onze nieuwsbrief!

Schrijf u in op de nieuwsbrief en ontvang iedere maand productinformatie, branchenieuws en acties. We sturen gemiddeld 1 nieuwsbrief per maand.

Inschrijven nieuwsbrief